Par mums

 

Kam ir veselība, tam ir cerība, bet kam ir cerība- tam pieder viss!

Cik gan labi piecelties rīta agrumā un, skatoties pa logu, priecāties par jaunu dienu, pat ja ārā līst vai snieg!

Laba fiziskā forma rada arī dvēseles mundrumu, kas mūsu organismam piešķir jaunu dzīvi. Veselība tik lielā mērā pārsniedz visus pārējos dzīves labumus, ka ne velti saka – vesels nabags ir laimīgāks par slimu karali. Kāpēc gan cilvēki, cenšoties saglabāt veselību, vismazāk to sargā? Ierasta atbilde – laika trūkums. Neviļus nonāc pie domas, ka cilvēks, kam nav laika parūpēties par savu veselību, atgādina amatnieku, kam nekad nav laika uzasināt savus instrumentus. Bet vajag taču tikai atnākt uz labu sporta klubu, izvēlēties sev tīkamas nodarbības un dažas reizes nedēļā atnākt, lai kā nākas „izstaipītu kaulus”.

Jau pēc kāda laika pamanīsi, ka mugura kļuvusi lokanāka, galva no rītiem nesāp, garastāvoklis ir lielisks, un tu ar nepacietību gaidi nākamo sporta nodarbību un tikšanos ar jauniem un interesantiem draugiem. Un pats galvenais – tevi nekas neuztrauc, jo esi kļuvis vesels un ārēji skaists, jo veselā miesā mājo arī vesels gars!

Par centru

Mūsu klubs darbojas jau ilgāk par 15 gadiem. Protams, klubam ir radušies pastāvīgi apmeklētāji un pat savs fanu pulciņš. Mums raksturīga iezīme – īpaša pieeja katram klientam, prasme veidot siltu, mājīgu atmosfēru, kas visiem ir iepatikusies. Mēs lepojamies ar saviem treneriem. Viņi ir īsti sava aroda profesionāļi. Visiem ir pedagoģiskā izglītība sportā, bet treneri turpina izglītoties un cenšas dažādot nodarbības, ieliekot katrā arī daļiņu no sevis, kā arī sniedz klientiem pašu jaunāko un interesantāko šajā jomā.

Galvenais – mēs mīlam cilvēkus, mums patīk mūsu darbs, un mums viss izdodas. Mēs optimistiski skatāmies uz dzīvi un cenšamies ar to „inficēt” arī savus klientus.

Mēs esam laimīgi, kad Jūs smaidāt!

Galvenā attīstības koncepcija- neapstāties pie sasniegtā un vienmēr attīstīties, pārliecība par veiksmi un pateicība visiem, kas mums ticējuši.