Baseins

 

 

BASEINS SLĒGTS!!!

Atpūtas un sporta centrā "Tev" ir lielisks, silts baseins. Baseina garums - 12 m, platums - 9 m, kurš seklajā galā ir 1,20 m dziļš, bet dziļajā - 1,80 m. Baseinā ir zemūdens masāža un kaskāde, kas ir ļoti iecienīta klienta vidū.

Kvalificētu treneru vadībā notiek bērnu peldētapmācības nodarbības - individuāli un grupās.Tie, kas ir iemācījušies baseinā peldēt, pēc tam jūtas drošāk atklātās ūdenstilpes - upēs, ezeros, jūrā. Peldētapmācības nodarbības gūtas iemaņas nekad neizzūd un saglabājas uz visu atlikušo mūžu.

Pieaugušo peldētapmācība notiek individuālajas nodarbībās (1-2 cilvēki) atkarībā no jau esošajām prasmēm un vēlamā apguves mērķa. Peldēt nepratējiem sākuma apmācība notiek baseina seklajā daļā. Dalībnieku vecums – neierobežots


Atpūtas un sporta centrā "Tev" notiek arī aerobikas ūdenī nodarbības, kuras var apmeklēt gan sievietes, gan vīrieši. Aerobika ūdenī ir ļoti efektīvs svara samazināšanas līdzeklis. Tā ir ļoti ieteicama cilvēkiem ar palielinātu ķermeņa masu. Visiem tiem, kuriem ir sēdošs darbs, kuri daudzas stundas pavada pie datora nav labāka veida kā izvingrot savu ķermeni ūdenī, kvalificēta trenera vadībā. Ūdens noņem stresu, ķermeņa svars ir mazāks nekā uz sauszemes, līdz ar to var izpildīt tādus vingrojumus, kurus uz zemes nebūtu iespējams izpildīt. Aerobika ūdenī ir ieteicama arī cilvēkiem ar mugurkaula problēmām. Ūdens "tur" mugurkaulu, atbrīvo to, un klients jūtas drošāk. Tas arī ļoti svarīgi aerobikas ūdenī grūtnieciem nodarbībās. Ķermeņa svars ir mazāks un mugura "atpūšas", jo ūdens relaksē un nomierina. Lai apmeklētu grūtnieču nodarbības ir nepieciešama ārsta zīme. Ūdens ir arī labs masieris, āda pēc nodarbībām paliek gludāka, elastīgāka, samazinās celulīts. Vingrošana ūdenī ir arī ieteicama cilvēkiem ar paaugstinātu asinsspiedienu, ja tas nav lielāks par II - hipertonijas pakāpi. Mērena, dozēta slodze paaugstina darbaspējas, uzlabo ķermeņa tonusu un palielina muskuļu spēku.

BASEINS SLĒGTS!!!

TRENAŽIERU ZĀLE UN AEROBIKAS ZĀLE

STRĀDĀ pēc grafika attiecīgā sadaļā: "Fitnesa zāle", "Trenažieru zāle".

Informācija pa mob. 28815759

                                                                              Administrācija.

Pieejami dokumenti: